Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек за високої активності дітей на базі бібліотеки сімейного читання пройшла зустріч із харківською письменницею Оленою Хитушко, яка окрім знайомства із своєю творчістю провела майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок.

/Files/images/1м.jpg /Files/images/1м2.jpg

Весело і цікаво пройшла літературна подорож "Казковий світ Василя Сухомлинського" для учнів 1-5 класів. Діти інсценували уривки улюблених казок, вгадували персонажів за їх характеристиками, відповідали на питання літературної вікторини, робили малюнки до творів педагога.

/Files/images/1бібл2.jpg

На довго запам'ятається учням 2-4 класів День бібліотворчості "Читаємо, малюємо, граємо". Різнокольоровими олівцями, фламастерами, фарбами було намальовано біля 60 малюнків.

/Files/images/1бібл.jpg

Протягом всього місячника тривали конкурси на кращу творчу роботу під гаслом "Шедеври маленьких умільців" серед учнів школи та конкурс дитячих малюнків до оповідань та казок В.О. Сухомлинського "Казка на кінчику пензля", діяла родина виставка-вернісаж "Творимо всією родиною"

/Files/images/1м4.jpg

/Files/images/1м6.jpg