Останній тиждень перед канікулами проведено бесіди, практичні вправи з ПДР. Учні 1-А класу відвідали поліцейське містечко, де познайомилися з патрульними поліцейськими та ще раз повторили ПДР.

/Files/images/ДОР6.jpeg/Files/images/1нушпол.jpg /Files/images/1нушпол2.jpg /Files/images/1нушпол3.jpg

12 квітня 2019 року за графіком пройшов день цивільної оборони та тренувальна евакуація з протипожежної безпеки. В тренувальній евакуації взяли участь вчителі, учні, працівники школи.

/Files/images/1пож3.jpg/Files/images/1пож4.jpg /Files/images/1пож5.jpg /Files/images/1пож7.jpg

14 січня 2019 року у закладі освіти проведено планове тренування з евакуації учнів та працівників закладу із приміщення школи.

Евакуація розпочалася о 13.05 та тривала 15 хвилин.

З 16 жовтня по 19 жовтня у закладі освіти пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності

3 вересня 2018 року у всіх класах школи пройшов другий урок з безпеки життєдіяльності учнів. Проведено вступні та первинні інструктажі з безпеки учнів.

2 квітня 2018 року у закладі освіти пройшов перший урок з безпеки життєдіяльності учнів

Фотозвіт

16 жовтня 2018 року у навчальному закладі пройшов День протипожежної безпеки.

Діти переглянули документальні фільми про правила поводження під час виникнення пожежі, попереджуючі ролики, як не допустити пожежі.
О 13.05 вібулася тренувальна евакуація, в якій прийняли участь всі співробітники навчального закладу та учні.
/Files/images/1.JPG
/Files/images/DSC00483.JPG
/Files/images/DSC00491.JPG

БЕЗПЕКА У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Cпільний лист Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій № 1/9-55/02-1645/12 від 05.02.2015 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування»
Наказ Міністерства освіти і науки України вiд 06.01.2015 №2 ''Щодо заходів безпеки у навчальних закладах''
Лист Міністерства освіти і науки України від 30.07.2014 №1/9-385 ''Методичні рекомендації для проведення бесід з учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань: уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації''
Лист Міністерства освіти і науки України від 25.07.2014 №1/9-372 ''Про проведення заходів щодо протидії тероризму''

Веб-сайт «Веб-простір безпеки» створений у рамках спільного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні з Державною службою України з надзвичайних ситуацій для інформування дітей про ризики та загрози, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а також щодо правил безпечної поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, містить методичні інструменти для проведення уроків з безпеки життєдіяльності вчителями та іншими працівникам освіти.

/Files/images/2.png

ПРАВИЛА ДІЙ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ПІДОЗРІЛИХ ТА ВИБУХОВИХ ПРИСТРОЇВ