ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Шановні учні та батьки!

З 01 вересня 2023 року для ефективної організації навчального процесу учнів закладу освіти у період воєнного стану педагоги використовують сучасну освітню платформу "HUMAN".

Усі батьки учнів приєднанні до платформи закладу освіти, спілкування між вчителями та батьками здійснюється за допомогою чату "HUMAN".

Освітня платформа "HUMAN" - шкільна система, яка забезпечує повноцінний навчальний процес в умовах дистанційного навчання і включає навчальні плани, мережу школи, розклад уроків, зберiгання тем та планів уроків, роботу з медіаматерiалами, видачу і перевірку домашніх завдань, календар здійснення контролю за якістю знань, моніторинг діяльності як окремо взятого класу, так і учня й учителя, навчальний профіль учня, у якому зберігаються усі досягнення дитини.

Щоб приєднатися до освітньої платформи "HUMAN" зверніться до класного керівника.

/Files/images/psiholog/pravyla-pid-chas-dystanczijnogo-navchannya.jpg

/Files/images/psiholog/ПОРАДИ-ДІТЯМ-1.jpg