Соціальний педагог - Каймакова Валентина Анатоліївна

/Files/images/121s__vu_Каймакова В.А.=121s-003$=M8_79I_0540.JPG

"Права та свободи дитини, їх соціальне призначення в суспільстві - одна з найбільш важливих проблем історичного, соціального та культурного розвитку людства. Тому в наш час зростає роль школи, педагогів у популяризації правових знань серед учнів, вихованні у них правової культури та активної життєвої позиції..."

Освіта: закінчила у 2019 році Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Кваліфікація: ступень вищої освіти (магістр);

Спеціальність: соціальна педагогіка/ соціальна робота

Тема самоосвіти: "Соціальна педагогічна діяльність профілактики девіантної поведінки молодших школярів ."

/Files/images/sotsped/22.jpg

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА КАЙМАКОВОЇ ВАЛЕНТИНИ АНАТОЛІЇВНИ

на 2023/2024 навчальний рік
Дні тижня Час роботи
Понеділок з 16.00 по 18.00 (з вчителями)
Вівторок з 16.00 по 18.00 (з батьками)
Середа з 14.00 по 17.00 (з вчителями, батьками, учнями)
Четвер з 16.00 по 18.00 (з учнями)
П’ятниця з 14.30 по 18.00 (з вчителями, батьками, учнями)

Ви можете звернутися з питаннями, які вас цікавлять в телефонному режимі або написати листа на електрону адресу psihologicnasluzba121@gmail.com

/Files/images/sotsped/photo_5361576859109806377_y.jpg

Приєднатися до "Годин соціального педагога" ви можете на платформі "Human" в розділі "Простори" обираєте "Спільноти" і далі сторінка "Соціальний педагог".

Сторінка соціального педагога на освітній платформі "Human"

Пріоритетні напрямки роботи соціального педагога у 2023/2024 н.р.

1. Адаптація учнів до шкільного навчання
  2. Робота з дітьми пільгового континенту
  3. Робота з дітьми, які потребують психолого-педагогічної допомоги

Соціальний педагог– це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередження впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини. У школі він є громадським інспектором з охорони дитинства.

Соціальний педагог:- здійснює соціально-педагогічний супровід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей з метою попередження безпритульності, бездоглядності та випадків усіх форм домашнього насильства над дітьми;- приймає участь в організації безкоштовного харчування учнів з малозабезпечених родин та учнів інших пільгових категорій;- бере участь у виховній роботі з питань профілактики появи негативних форм поведінки у неповнолітніх (паління, алкоголізму, наркоманії; дитячої злочинності тощо), пропаганди здорового способу життя, статевого виховання молоді;- допомагає виявленню творчих нахилів, розкриттю здібностей дітей та підлітків, сприяє участі учнів у суспільно-корисній, волонтерській діяльності;- проводить просвітницьку роботу з батьками або особами, що їх замінюють (індивідуальні бесіди, виступи на батьківських зборах); - є посередником між школою, сім'єю, державними установами по захисту прав дітей та громадськістю; бере участь в організації їх взаємодії з метою створення умов для нормального розвитку дітей і підлітків.

У яких випадках звертатися до соціального педагога?* якщо у Твоїй родині є проблеми, які Тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим;* якщо хтось примушує Тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують Твою гідність, а Ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації;* якщо Ти відчуваєш, що Тобі потрібна допомога лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків;* і просто коли Тобі здається, що всі інші відвернулися від Тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє...

Заход

6 лютого- День безпечного Інтернету

/Files/images/sotsped/Снимок экрана (450).png /Files/images/sotsped/Снимок экрана (445).png