Відповідно до ст.30 Закону України "Про освіту"

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію.

2. Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов’язані забезпечувати на своїх веб-сайтах відкритий доступ до такої інформації та документів:

Статут комунального закладу "Харківська початкова школа №121 Харківської міської ради" (Нова редакція)

Ліцензія закладу освіти

Структура та органи управління комунального закладу "Харківська початкова школа №121 Харківської міської ради"

Кадровий склад комунального закладу "Харківська початкова школа №121 Харківської міської ради"

Освітня програма комунального закладу "Харківська початкова школа № 121 Харківської міської ради"

Територія обслуговування

Шкільна мережа комунального закладу "Харківська початкова школа №121 Харківської міської ради"

Виконання мовного законодавства в ХПШ №121

Наявність вакантних посад в комунальному закладі "Харківська початкова школа №121 Харківської міської ради"

Матеріально-технічне забезпечення комунального закладу "Харківська початкова школа №121 Харківської міської ради"

Моніторинг якості освіти комунального закладу "Харківська початкова школа № 121 Харківської міської ради"

Річний звіт про діяльність комунального закладу "Харківська початкова школа № 121 Харківської міської ради"

Правила прийому до комунального закладу "Харківська початкова школа № 121 Харківської міської ради"

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх порядок надання та оплати

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу(цькуванню) в закладі освіти

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу(цькування);

Інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти ХПШ № 121

Стратегія розвитку ХПШ № 121